Po kilku latach nieobecności na rynku polskim, firma BioHorizons wraca. Zachęcamy do udziału w naszych programach edukacyjnych i kursach indywidualnych.

info@biohoryzont.pl

ORAL RECONSTRUCTION GLOBAL SYMPOSIUM 2020
NEW YORK, USA kwiecień, 2020r.

Fundacja ORAL RECONSTRUCTION zajmuje się nauką
i edukacja lekarzy w celu osiągnięcia najwyższego możliwszego dobra pacjenta. Fundacja inwestuje w badania, wspiera wymianę interdyscyplinarną wiedzy, promuje szkolenia i edukację w zakresie implantów
stomatologicznych i dziedzin pokrewnych.

Najbliższe światowe sympozjum odbędzie się pod hasłem „20/20 Vison”. Wśród prelegentów znajdą się nazwiska znane na całym świecie z praktyki, badań i innowacji z zakresu szeroko pojętej implantologii i regeneracji tkanek. W programie znajdą się wykłady, sesje grupowe, ćwiczenia praktyczne t.j. m.in.: cyfrowy obieg pracy, natychmiastowe leczenie pełnego łuku, L-PRF zastosowania, przeszczepy tkanek twardych i miękkich, implantacja natychmiastowa oraz odroczona, zapobieganie i zarządzanie perimplantitis.
Szczególne miejsce w programie zajmą panele dyskusyjne ekspertów poświęcone bieżącym wyzwaniom implantologiczno periodontologicznym.

 

Program

13. International Perio- Restorative Symposium

Światowe spotkanie specjalistów i praktyków organizowane jest co trzy lata przez najbardziej znane wydawnictwo Quintessence Publishing. W jednym czasie odbywają się 3 do 4 sesji na różne tematy związane z protetyką, periodontologią, implantologią i stomatologią estetyczną. BioHorizons będzie głównym sponsorem tego wydarzenia.

14. Sympozjum CEIA

Po kilku latach nieobecności na rynku polskim, firma BioHorizons wraca. W ramach 14 Sympozjum CEIA spotykamy się na praktycznych warsztatach Prof. Giulio Rasperiniego oraz prawie 4,5 h wykładach Prof. Stephena Chu. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Zapraszamy do współpracy !