BioHorizons oferuje dziesięć kompleksowych linii implantów dentystycznych, obejmujących praktycznie wszystkie wskazania chirurgiczne i protetyczne lub preferencje klinicystów. Nasze implanty są objęte dożywotnią gwarancją, a sukces kliniczny jest udokumentowany w specjalistycznych badaniach i publikacjach naukowych.


Tapered Pro

NOWOŚĆ

Procedura natychmiastowej implantacji wymaga przewidywalności. Nowa linia implantów Tapered Pro zostały opracowane w oparciu o ponad dziesięcioletnie znakomite wyniki obserwacji implantów stożkowych.
Unikalne elementy konstrukcyjne zapewniają przewidywalne rozwiązanie do natychmiastowego leczenia:
• zwężający się korpus i agresywne gwinty zapewniają pierwotną stabilizację,
• łatwiejsza kontrola wprowadzania implantu w trudnych miejscach,
• zmniejszona średnica kołnierza z myślą o mniejszym ucisku na kość kortykalną,
• unikalne mikrokanaliki Laser-Lok tworzą przyczepność do tkanki łącznej oraz zachowują skrzepliny,
• Laser Lok to także przebadana lepsza kontrola efektów estetycznych.

więcej

Tapered Immediate Molar

NOWOŚĆ

Implanty stożkowe IM są przeznaczone do uzupełnień braków w miejscu trzonowców. Dostępne w średnicach 7 i 8 mm, konstrukcja implantu zawiera głęboko agresywne gwinty celem większego skoncentrowania jej wokół implantu, tym samym pierwotnej stabilności. Zmniejszona średnica kołnierza gwarantuje, że implant nie odbiega od zamierzonego miejsca umieszczenia w miejscach ekstrakcji.

więcej

Tapered Internal

Stożkowe implanty o łączeniu wewnętrznym zapewniają doskonałą stabilność pierwotną, maksymalną konserwację kości i przyczepność tkanek miękkich w celu uzyskania optymalnej estetyki. Implant Tapered Internal osiąga te korzyści dzięki anatomicznie zwężającemu się korpusowi implantu, agresywnym gwintom podporowym i zaawansowanej technologii powierzchni Laser-Lok. Głębokie wewnętrzne połączenie sześciokątne o średnicy 1,5 mm z odprowadzeniem w stożku tworzy sztywne połączenie i stabilne uszczelnienie biologiczne.

więcej

Tapered Internal Plus

System implantów dentystycznych Tapered Plus to jeden z najbardziej popularnych implantów BioHorizons. Stożkowy system wewnętrzny PLUS wyposażony jest w ukośny kołnierz ze specjalnie laserowo ukształtowaną powierzchnią Laser-Lok® w celu jeszcze doskonalszego umocowania kości i tkanek miękkich oraz zmianę platformy protetycznej zaprojektowanej aby uzyskać zwiększoną objętość tkanki miękkiej.

więcej

Tapered Short

Krótkie implanty BioHorizons Tapered oferują idealne rozwiązanie w przypadkach ograniczonej pionowej wysokości kości, potencjalnie przyspieszając leczenie poprzez wyeliminowanie konieczności przeszczepu kości. Konstrukcja implantu short charakteryzuje się agresywnym profilem gwintu i zwężającym się korpusem, co zapewnia doskonałą stabilność pierwotną nawet w trudnych sytuacjach. Powierzchnia Laser-Lok połączona ze zamianą platform zapewnia doskonałą pielęgnację i retencję kości wyrostka zębodołowego i umocowanie tkanek miękkich.

Tapered Internal 3.0

Stożkowy wewnętrzny system implantologiczny 3.0
Stożkowe implanty z łączeniem wewnętrznym o średnicy 3.0 z mikrokanałami Laser-Lok.
System implantu Tapered Internal 3.0 oferuje wszystkie zalety implantu o szerszej średnicy, dodatkowo posiada gwint podpory na anatomicznie zwężającym się korpusie z kołnierzem traktowanym Laser-Lok do umocowania kości i tkanek miękkich.