TeethXpress to biomechanicznie stabilny, natychmiastowy protokół obciążenia, dający natychmiastową funkcję dla pacjentów z całkowitym i częściowym bezzębiem. Implanty Biohorizons z powierzchnią Laser-Lok zapewniają lepszą stabilność pierwotną przy natychmiastowym obciążeniu. Technika TeethXpress tworzy stabilne i przewidywalne rozwiązanie przy natychmiastowym obciążeniu, które przywróci pacjentom uśmiech i funkcje.


Zalety

Protokół zapewniający stabilność i przewidywalność. Skrócony czas i niższe koszty leczenia w porównaniu do tradycyjnych uzupełnień hybrydowych. Korzyści zmieniające życie osób zagrożonych bezzębiem i pacjentów z bezzębiem.

Natychmiastowa poprawa życia pacjentów.

Badania & Literatura

TeethXpress jest bezpieczną i przewidywalną procedurą leczenia. Bazuje na sprawdzonych i przebadanych komponentów BioHoriozns.

więcej

Implanty wspierające Teeth Express

Nadbudowy niskoprofilowe, wspierające Teeth Express

Komunikacja z pacjentem

Zacznij łączyć się z pacjentami już dziś

Odbiorcy oferty Biohorizons mają dostęp do różnorodnych opcji rozwoju praktyk dzięki czemu mogą promować skuteczność leczenia i wzmacniać relacje z pacjentami poprzez:

Edukację pacjenta

Marekitng online

Reklamę bezpośrednią skierowaną do pacjenta

Programy rozwoju praktyki Biohorizons są proste, opłacalne i sprawdzone. Jej rozpoczęcie jest proste – wystarczy skontaktować się z przedstawicielem Biohorizons lub wizytę online: patientconnect.biohorizons.com.

Profesjonalny marketing i rozwiązania edukacyjne dla pacjentów

Materiały drukowane

Reklama

Modele konsultacyjne

Nowoczesne usługi marketingowe

Multimedialna edukacja pacjenta

Laser Lok®

MIKRO KANALIKI Laser-Lok®

Zaawanasowana wiedza to lepsze efekty estetyczne i funkcji żucia.

Laser-Lok jest serią mikrokanalików o rozmiarze komórek, tworzonych precyzyjnie za pomocą opatentowanej technologii ablacji laserowej. Bardzo precyzyjnie wytworzone jednolite mikro-kanaliki są optymalnie dopasowane do mocowania i organizacji zarówno osteoblastów jak i fibroblastów. Struktura Laser-Lok zawiera również powtarzającą się nanostrukturę, która maksymalizuje obszar powierzchni implantów i nadbudów protetycznych, umożliwiając rusztowaniu komórkowemu i mikrofibrylom kolagenowym zintegrować się z powierzchnią Laser-Lok.

Tkanka łączna przyłącza się do powierzchni Laser-Lock

Zmniejszenie głębokości kieszonek nawet do 1.21mm vs. inne wiodące systemy implantologiczne (przypis 2)

Materiały do pobrania

TeethXpress Manual

Case Study TeethXpress