Dlaczego wybrać protetykę BioHorizons?

Stosowanie oryginalnych części BioHorizons zapewni precyzyjne dopasowanie połączenia między komponentem protetycznym a implantem, zapobiegając kosztownym niepowodzeniom rekonstrukcyjnym wynikającym z użycia komponentów innych producentów. Autentyczne elementy Biohorizons są oznaczone kolorami co ułatwia identyfikację komponentów w rozbudowanym systemie.

Piękne rekonstrukcje protetyczne w każdej sytuacji klinicznej.


DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Dlaczego warto stosować oryginalne komponenty?

  • Dożywotnia gwarancja na implanty i protetykę
  • Technologia Spiralock minimalizuje luzowanie śruby
  • Precyzyjne dopasowanie geometrii zmniejsza ilość niepowodzeń protetycznych
  • Nowoczesna konstrukcja zapewnia lepsze połączenie fizyczne
  • Komponenty protetyczne oznaczone kolorami pasują do platform implantów
więcej

Łączniki Laser Lok®

Sukces technologii Laser-Lok® zastosowanej przy implantach otworzył nowe możliwości w jej zastosowaniu także na łącznikach. Dzięki temu klinicysta korzystając z łączników wraz z powierzchnią Laser-Lok uzyskuje szczelność biologiczną, co w połączeniu z implantem Laser-Lok zapewnia lepszą osseointegrację, tym samym tworząc najlepszą możliwą odbudowę na implancie.

więcej

Stopki bazowe

Odbudowa w obrębie przedniego odcinka wymaga precyzji i indywidulanych rozwiązań estetycznych, w tym przypadku doskonałym wyborem będą łączniki indywidulane Biohorizons. Łączniki indywidulane wykonywane są z czystego tytanu lub hybrydowej cyrkonii, precyzyjnie dopasowują się do łączenia i są frezowane tak, aby dokładnie sprostać potrzebom pacjenta.

więcej

Łączniki estetyczne

Łączniki estetyczne Biohorizons są zaprojektowane tak, aby naśladować kontur dziąsła w odcinku przednim i minimalizować ilość modyfikacji.

więcej

Nadbudowy niskoprofilowe (multiunit)

System łączników niskoprofilowych Biohorizons dostarcza narzędzi do odbudowy najbardziej wymagających przypadków bezzębia. Szeroki wybór kątów, wysokości kołnierza i średnic implantów pozwala na zaplanowanie prac spełniających indywidulane potrzeby pacjenta. Inteligentny projekt i elastyczność rekonstrukcyjna odpowiada łatwości użycia i skuteczności chirurgicznej. Proste łączniki niskoprofilowe dostępne są również z powierzchnią Laser-Lok.

więcej

Nadbudowy tymczasowe, gojące.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tymczasowe odbudowy z poziomu implantów, BioHorizons oferuje estetyczne elementy protetyczne z wytrzymałego tworzywa PEEK dające możliwość dopasowywania do specyficznych kształtów i budowy anatomicznej zarówno w gabinecie, jak i w laboratorium; oraz jedno i dwuczęściowe tytanowe cylindry do prac typu TeethExpress. overdenture.

 

więcej