Uśmiech jest częścią życia

Zdrowy i piękny uśmiech jest częścią naszego życia. W Polsce zauważa się coraz większą troskę o zęby i zdrowie jamy ustnej, choć niewątpliwie najwięcej uwagi poświęcają im amerykanie. Dlatego właśnie warto śledzić standardy z za oceanu. Firma BioHorizons (USA) wyznacza najwyższe standardy w rozwiązaniach dot. rehabilitacji braków zębowych, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej.

BioHorizons wspiera portal edukacyjny dla pacjentów
aby pomóc pacjentowi w poszukiwaniach doświadczonego gabinetu w najbliższej okolicy, a także aby wesprzeć go w zrozumieniu, jaką wartość stanowi zdrowy uśmiech i na czym polega leczenie implantologiczne, oraz jakie przynosi korzyści.
Szczególna uwaga została poświęcona codziennym problemom i wyzwaniom osób, które borykają się z brakami zębowymi, które w następstwie nieszczęśliwych wypadków, zaniedbań, błędnego leczenia lub stanu zdrowia jamy ustnej.

Portal jest wielowymiarową edukacją. Treści są tworzone we współpracy redakcji z lekarzami praktykami i pacjentami, w oparciu o ich doświadczenia, zapytania i potrzeby.

Sprawdź PORTAL EDUKACYJNY AMERYKAŃSKA IMPLANTOLOGIA

Postępy w implantologii stomatologicznej

Implanty  stomatologiczne BioHorizons, zostały opracowane na podstawie badań naukowych i innowacji, aby udoskonalić funkcję i estetykę.

Implanty Biohorizons są lekkie, wytrzymałe, biokompatybilne i wykonane z tytanu – materiału powszechnie stosowanego w stomatologii implantologicznej. BioHorizons oferuje również implanty z powierzchnią opracowaną w opatentowanej technologii Laser-LOK, aby ułatwić zachowanie pięknego uśmiechu przez wiele lat.

Implanty stomatologiczne BioHorizons posiadają dożywotnią gwarancję producenta i oraz potwierdzone klinicznie badania branży stomatologicznej.

Zapytaj o możliwości przywrócenia i zachowania naturalnego uśmiechu dzięki implantom stomatologicznym BioHorizons lub protezom wspartych na implantach BioHorizons.

Dlaczego rekonstruować braki zębowe?

Utrata jednego lub więcej zębów powoduje dziurę w Twoim uśmiechu, wpływa na zdolność poprawnego żucia, może wymusić zmianę diety i sposobu odżywiania. Oprócz tych problemów, utrata zęba powoduje zanik tkanki kostnej.

Czym są implanty stomatologiczne?

Implanty stomatologiczne są nowym standardem leczenia bezzębia. Implanty łączą się ze zdrową kością dając trwałe podparcie dla korony i protezy zębowej. Implanty stomatologiczne wyglądają i funkcjonują tak jak naturalne zęby, a ich trwałość może być długoletnia.